Nejlepší kapela získá 10.000Kč.

Máte kapelu? Chcete si zahrát a vyhrát? Rozbalte to na Pivním festivalu dne 26.8. 2023 na podiu Kaktus Arena Meziříčko.

Připravíme celou stage, ozvučení a aparaturu včetně zvukaře.  Dostanete vyhrazený časový prostor* aby jste předvedli co umíte a oslovili svoji muzikou co nejvíce diváků. Nejlepší kapela získá finanční hotovost ve výši 10.000Kč.

Svoje fanoušky můžete vzít samozřejmě s sebou.

Přihlášení do soutěže je k 16.4 2023 ukončeno!

Děkujeme všem kapelám které se přihlásily do soutěže. Další informace budeme postupně zveřejňovat na webu a soc. sítích.

Podmínky a přihlášení do soutěže

Soutěž je určena pouze amatérským skupinám.  Kapela musí zahrát alespoň 3 vlastní skladby a musí mít minimálně 2 členy a mít vlastní hudební nástroje.  Pořadí kapel v soutěži určí organizátor Kaktus Arena. Do soutěže se může přihlásit maximálně 12 kapel.   *Vyhrazený časový prostor bude upřesněn dle počtu kapel.

Kompletní aparaturu, ozvučení a zvukaře zajistí pořadatel. Přihláška bude aktivní až po zaplacení registračního poplatku 200Kč.

Průběžný časový hramonogram a prezentace soutěžících bude zveřejněna na webu a facebooku Kaktus Arena. Přesný časový harmonogram bude upřesněn přímo v den soutěže po prezentaci samotných kapel. Předpokládný čas pro jednotlivá vystoupení 12:00 - 20:00 hod. Prezentace účastníku v 11:00hod.

Hodnotit se bude originalita, hudební přínos pro posluchače a vystupování a celkový projev.  Vítěze určí porota a publikum. Soutěž zakončí koncert skupiny Kabát Tribute a následná AFTER-PARTY do ???


 


Vaše místo dobré zábavy | Kaktus Aréna Meziříčko - Obec Meziříčko | www.kaktus-arena.cz

Oficiální stránky Obec Meziříčko | www.obec-meziricko.cz

Kaktus Aréna MEZIŘÍČKO
POŘADATEL: N-HA.CZ